ENBOSS SMART BUILDING SOLUTIONS

VİP OFİS, MAKAM VE TOPLANTI ODASI

Enboss Mühendislik

VIP OFİS, MAKAM VE TOPLANTI ODASI ÇÖZÜMLERİMİZ

Ticari alanlarda Kontroller

VIP Ofis

VIP ofisinizde ses, görüntü, perde, aydınlatma ve iklimlendirmeyi istediğiniz senaryoda programlayarak müşterilerinize harika bir karşılama yapabilirsiniz.
Tek tıkla ışıklar ve perdeler açılır, oda sıcaklığı düzenlenir, müzik ve ekranlar otomatik açılır ve güvenlik aktif hale gelir.
İşinizi her yerden takip edebilirsiniz. Işıklar veya diğer cihazlar açık unutulduğunda yada sıra dışı bir aktivite gözlemlendiğinde, tüm detaylardan her zaman haberdar olursunuz.

Makam Odası

Makam odanızda kişisel yaşamınıza uygun olarak ideal sıcaklık, hava, aydınlatma, perde, ses ve görüntü sistemi gibi konforlu yaşam için gerekli sistemleri, ortam koşuluna göre otomatik veya manuel olarak senaryolar dahilinde kontroller yapılıp, merkezi kontroller ile tüm sistemi izleyebilir, enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

toplantı Odası

Toplantı odası otomasyon sistemleri, sunumlarınızı etkili bir hale dönüştürürken, toplantı esnasında toplantıyı bölücü unsurları da azaltır.

Toplantıya hazırlık süreçlerini kolaylaştırırken, toplantı esnasında ihtiyaç duyulan değişiklikleri çok çabuk gerçekleştirerek toplantının bütünlüğüne katkıda bulunmaktadır.