ENBOSS SMART BUILDING SOLUTIONS

Mağaza & Cafe & Restaurant & Bar

Enboss Mühendislik

Mağaza & Cafe & Restaurant & Bar Çözümlerimiz

İZLEMEZSENİZ

Mağaza & cafe & Restaurant & Bar

Doğru projelendirilmiş otomasyona sahip bir Mağaza, Cafe, Restaurant, Bar, daha fazla konfor, rahatlık ve güvenlik anlamına gelir.

ABB Akıllı Bina Çözümleri, ister iş yerinizde ister yolda olun, ışıklar, güvenlik, iklim kontrolü, ev sineması, müzik ve daha fazlası gibi her şeyi kontrol etmeyi kolaylaştırır. 

Güneş doğduğunda perdeler/panjurlar açılır. İş yerinize personelleriniz ulaştığında mobil cihazlarınıza bildirim veya e-mail gelir.

Işıklar, tek dokunuşla akşam yemeği partiniz için mükemmel bir ortam oluşturur. Termostatlar, çalışma saatlerinize göre sıcaklığı ayarlar.

Mağaza, Cafe, Restaurant, Bar fark etmez, işletmenizin her bölgesinde uygun aydınlatma Hİ Fİ bir ses sistemi ile müşterilerinizle buluşturabilirsiniz.

Müşterileriniz için konumlandırdığınız TV, ses ve görüntünün yönetimi uzmanlık gerektirir.

Enboss Mühendislik uyguladığı entegrasyon çözümleri ile işletmenizdeki ses ve görüntünüzü yönetmenizi kolay hale getirir.

Sınırsız senaryo seçenekleri ile önceden belirlemiş olduğunuz kuralları işyerinizde sabah ve akşam, açılış ve kapanış saatlerinde otomatik olarak uygular.

Kaliteli ses sistemi mekanın ruhunu yansıtır. Sizde işletmeniz için uygun olan ses ve akustik düzeni sağlayarak farklılığınızı yansıtın.

İşletmeniz için enerji kullanımlarını daha verimli bir şekilde yönetmek ve maliyetleri azaltmak günümüz rekabet koşullarında çok önemlidir.

Enerji kullanımınızı kontrol etmek için izlemeli ve yönetebilmelisiniz.

İZLEMEZSENİZ, YÖNETEMEZSİNİZ!